paź 31 2014 Arrow serial online
Komentarze: 0

  Serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics. Jego głównym bohaterem jest Zielona Strzała, człowiek o nadludzkich możliwościach, który wojuje ze złem pod osłoną nocy.

 

Zieloną Strzałę (w tą rolę wcielił się Stephen Amell) poznajemy jako miliardera Olivera Quenna, który uznany za zaginionego po pięciu latach nagle zostaje odnaleziony na jednej z pozbawionych cywilizacji wysp na Pacyfiku. Bohater wiedzie odtąd zwyczajne życie wśród swoich bliskich, gdzie uznawany jest za podrywacza i lekkoducha. Nocą, kiedy miasto zasypia rodzi się w nim Zielona Strzała, która stara się poskromić całe zło i nadprzyrodzone moce, które zaczynają rządzić miastem. 

 W serialu obok Stephena Amella główne role zagrali między innymi: Katie Cassidy jako była dziewczyna Olivera, Colin Donnell, Willa Holland, Susanna Thompson czy David Ramsey.

Do tej pory nakręcono trzy sezony serialu a najnowsze odcinki oglądać można na kanale TV Puls. Ciekawostką jest fakt, iż polscy fani serialu Arrow mogli oglądać najnowsze losy Zielonej Strzały już 11 dni po amerykańskiej premierze świeżo nakręconych odcinków

arouarou : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz